Dziękuję za referencje

Proszę moich klientów o dzielenie się opinią na temat pracy ze mną. Mam nadzieję, że pomoże Ci to podjąć decyzję, czy warto skorzystać z tej formy pracy nad sobą.

Część moich klientów korzystała z coachingu bezpośredniego  w Rzeszowie, część w Warszawie. Wielu klientów wybrało coaching online.
 

Osoby, które korzystały z mojego coachingu twierdzą, że:
„Z Anetą warto… bo:
  • „chce pomagać, wspierać, dzielić się wiedzą”
  • „jest empatyczna, ma w sobie cechy lidera (zakorzenione) “
  • „w ogóle jest fajna i pozytywnie nastawiona do ludzi”
  • „jest wspierająca“
  • „90% słuchalności. To i tak o 50% lepiej od innych”
  • „Aneta wyciągnie Cię komfortowo ze strefy komfortu i będziesz fajne rzeczy robił poza nią”
Anna Rączka - współwłaścicielka "colour code"

Chciałabym naszą współpracę określić za pomocą metafory. Coaching z Anetą jest jak jazda na ekskluzywnej deskorolce. Najpierw Aneta sprawdziła, czy moja deskorolka ustawiona jest we właściwym kierunku i czy na pewno chcę na niej jechać. Następnie ostrożnie i stopniowo wyciągana ze strefy komfortu, w jej asyście, wsiadłam na deskorolkę i w końcu po lekko pochyłej drodze zaczęłam się rozpędzać. Ona bacznie obserwowała i słuchała - a ja decydowałam o tym, jak szybko będę się odpychać. To była wspaniała przygoda. Krótko mówiąc Aneta zadaje pytania których Ty nie umiesz sobie zadać, dostrzega to czego Ty nie   widzisz – po to, abyś był kimś, kim zawsze chciałeś być. Jeśli szukacie prawdziwego diamentu wśród coachów to z całego serca polecam. 

www.colourcode.pl

Rafał - Dyrektor IT
Bardzo dobry coach

Aneta otwiera możliwości, których sami często nie jesteśmy świadomi. Potrafi wydobyć prawdziwe pragnienia, które zostały przyćmione przez życie codzienne i pęd za pracą. Polecam. Jeżeli poszukujesz ścieżki kariery, która będzie zgodna z tobą i twoim wartościami, to Aneta jest właściwym coachem. Cenię w niej otwartość i zaangażowanie. Sesje coachingowe są dość energetyczne i wyzwalają motywację do działania.

Eve - właścicielka ecoshop
Bardzo dobry coach

Szukając odpowiednich słów do wyrażenia opinii na temat pracy z Anetą, które najwierniej by oddały obraz moich emocji podczas pracy nad sobą i jej efektów a jednocześnie pomogły Tobie wybrać dobrego coacha – mogę powiedzieć, że Aneta jest osobą na właściwym miejscu, która bardzo dobrze zna się na swojej pracy. Potrafi zadawać trafne pytania, które w pierwszym momencie wydawały mi się nieistotne z punktu widzenia moich problemów a w gruncie rzeczy bardzo pomogły mi znaleźć odpowiedź i przyspieszyć pracę nad sobą. Czasami miałam wrażenie, że jestem w labiryncie a kiedy padały jedno po drugim pytania Anety, próbując znaleźć odpowiedzi odzyskiwałam grunt pod nogami i czułam, że idę w dobrym kierunku. Praca z Anetą dawała mi duży komfort ponieważ pomimo zakładanego czasu spotkania coachingowego niekiedy się dość przedłużały to nigdy nie czułam z jej strony presji czasowej. Jest to niesamowity atut zwłaszcza kiedy podczas pracy pojawiają się rozmaite emocje, a to najczęściej w takich momentach odnajdywałam sedno problemu. Po każdym spotkaniu coachingowym na skype’a czułam z jednej strony potworne zmęczenie a z drugiej niesamowity przypływ energii i radość z siebie oraz wiarę w zmianę, która się właśnie inicjowała. Bardzo dziękuje Aneto moja Mistrzyni :-)

Michał - Manager ds. szkoleń i rozwoju

Polecam Panią Anetę Michno, z którą współpracowałem przez około 2 miesiące. Bardzo ciekawie poprowadzone sesje, z dużym zaangażowaniem Pani Anety. Poznałem wiele ciekawych narzędzi, które pomogły mi w rozwoju a także będą przydatne w mojej pracy. Aspektem, który na pewno pomógł naszej współpracy to wybór metod i rozwiązań, które pasowały do mojego charakteru i stylu pracy - dzięki temu nie musiałem się do niczego zmuszać a praca płynęła bardzo naturalnie. Inwestycja jak najbardziej opłacalna. Pozdrawiam 7 grudnia 2015

Bartosz - Dyrektor

Aneta w profesjonalny sposób umożliwiła mi rozpoznanie siebie samego oraz nadanie kierunków przemyślanego działania aby jakość podejmowanych decyzji była znacząco lepsza. Dzięki niej otworzyłem drzwi o których nie miałem pojęcia iż istnieją. Polecam osobom które jak ja potrzebowały nauczyć się korzystać z kompasu.

Janek - branża IT

Wybór Anety jako coacha był jednym z najlepszych od kilku miesięcy. Kandydatów po wstępnej selekcji portalu i przeprowadzonych rozmowach było kilkoro, jednak intuicja od razu podpowiadała mi, że to ma być Aneta i to był strzał w 10-tkę. Już na wstępnej sesji zastrzeliła mnie ważnymi pytaniami o moje życie, plany i motywację do tego, żeby je zmieniać. W pracy bardzo profesjonalna, świetne wyczucie, duże zaangażowanie, zadania, mnóstwo pytań i dogłębne analizowanie tematów czuć, że dla Anety ta praca jest pasją. A dzięki temu sami możemy dojść do ważnych rzeczy, znajdować w sobie energię do pracy, motywację, przestać się ograniczać i spełniać marzenia :) Ja serdecznie dziękuję i szczerze polecam.

Krzysztof - Dział hr

Zdecydowanie polecam. Zwłaszcza po ostatniej sesji, którą mieliśmy dla wszystkich liderów sekcji w firmie. Sesje są tak prowadzone, że czas bardzo szybko mija, mimo, że organizujemy je w firmie (firmowej sali konferencyjnej). No i są konkretne efekty tych sesji.

Zbigniew - Handlowiec

Polecam. Spotkanie z Panią Anetą daje możliwość głębokiego odkrycia swojego potencjału i zrozumieniu błędów. Spotkanie bardzo pomaga w dążeniu do zrozumienia samego siebie i osiągania celu. Dziękuje

Barbara - Referent

Aneta ma niesamowite wyczucie, doskonałe podejście do problemu. W konkretach podaje zadanie do wykonania, które etapowo przygotowuje do zmiany. Osobiście jestem bardzo zadowolona z sesji, czuje że nowe możliwości wypełniają mojego ducha :) Osoby które pragną zmienić swoją monotonną rzeczywistość, u Anety dostaną to czego pragną.

Wiktor - firma usługowa

Jestem po 3 sesjach. Coaching biznesowy. Widać zamiłowanie do pracy, pełen profesjonalizm i wysokie kompetencje. Widać pasję rzetelność i indywidualne podejście. Dzisiaj wygenerowaliśmy 3 strony A4 z planem na najbliższe tygodnie. Działamy dalej.

Piotr - projektatnt

Aneta podchodzi do swojego zawodu z pełnym profesjonalizmem. Jej zaangażowanie i otwartość pomaga w przełamaniu pierwszych barier i skupieniu się w pełni na problemie. Zadaje wiele pytań - niejednokrotnie trudnych, ale dzięki którym można spojrzeć na siebie z całkiem innej strony, co z kolei pomaga poznać siebie jeszcze lepiej. Jestem głęboko przekonany, że spotkania z Anetą zaprocentują w moim życiu i przyniosą same pozytywne zmiany. Polecam serdecznie.

Nikifor Mleczak

Z Anetą spotykaliśmy się regularnie około trzech miesięcy. Moim celem było poznanie schematów myślowych oraz moich działań, które blokują rozwój zawodowy. Cel został osiągnięty i dowiedziałem się, przez co nie potrafię ruszyć się do przodu. Aneta jest bardzo profesjonalna, potrafiła ze mnie wydobyć najgłębsze obawy i 'wyczyścić' moje serce i umysł. Sesje były niezwykle intensywne, czasem nie rozumiałem celu pytań, bądź nie byłem w stanie przez pewien czas na nie odpowiedzieć. Efekty były zdumiewające, bo odpowiedzi zaskakiwały i dawały zupełnie nowy obraz mojej sytuacji. Jednak najbardziej doceniam Anety szczere i z wnętrza zaangażowanie, z pozytywnych efektów cieszyła się tak, jakby to jej duży problem został rozwiązany. Jest prawdziwa, wrażliwa i pomaganie jest dla niej czymś zupełnie naturalnym a samej jej daje to dużo radości. 

 

Polecam z całego serca pomoc Anety

Ania - Pracownik

Jesteś niesamowita! Z wielkim taktem i wyczuciem podchodzisz do klienta. Czułam się bardzo dobrze rozmawiając z Tobą. Dowiedziałam się o sobie wiele nowych rzeczy. Poświęciłaś mi dużo czasu. DZIĘKUJĘ i bardzo polecam

Joanna - Nauczyciel Akademicki

Bardzo cenne są dla mnie spotkania z panią Anetą. Mogę z całym przekonaniem wystawić jej jak najlepszą ocenę. Dzisiaj miałam z nią dopiero drugą rozmowę, a fundamenty tego, co jest moim problemem już zostały poruszone. Mogłam sobie uświadomić bardzo istotne rzeczy. Jestem pewna dobrych i trwałych owoców naszych spotkań. Pani Aneta wkłada całe swoje serce w to, co robi. Nie żałuje czasu. Zwłaszcza fascynuje mnie to, jak potrafi mnie słuchać i wychwytywać istotne rzeczy. Szczerze podziwiam. Bardzo polecam ją jako coacha.

Paulina Kawa

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie podczas rozmowy. Widać pasję do zawodu i duże przygotowanie do sesji. To spotkanie bardzo mi pomogło, pokazało mi wiele nowych rozwiązań, których wcześniej nie widziałam. Dzięki temu podjęłam nowe decyzje z których jestem zadowolona. Dziękuję i serdecznie polecam Anetę!

Agnieszka - Project Manager

Coaching to sztuka, a Pani Aneta opanowała ją na najwyższym poziomie. Miałam okazję uczestniczyć w bardzo wartościowych sesjach, które z chęcią powtórzę w przyszłości. Z pomocą P.Anety uświadomiłam sobie w którym kierunku powinnam prowadzić swoją ścieżkę kariery i jak wykorzystywać swój potencjał w codziennej pracy.

Agnieszka - Przedsiębiorca

Jeśli nie czujesz satysfakcji ze swojego życia, nie potrafisz, nie wiesz jak pójść do przodu, czujesz, że potrzebujesz profesjonalnego coacha, który pomoże Ci uświadomić sobie co Cię ogranicza, wesprze Cię w Twoich poszukiwaniach, pomoże Ci otworzyć Twoje serce i umysł to Pani Aneta jest najlepszą osobą, do której możesz trafić. Ja pracowałam nad sobą od dawna a wciąż odbijałam się od ściany, moje ograniczenia były silniejsze, blokowały mnie i wywoływały frustracje. Nikt i nic nie było w stanie mi pomóc. Udało się to pani Anecie. Jest niesamowicie spostrzegawcza, niesamowicie zaangażowana i profesjonalna. Polecam świadomie i z całego serca. Dziękuję za to co mi dała. 30 listopada 2015

Paweł - Przedsiębiorca/Trener/Przewodnik Beskidzki

Pani Aneta rzetelnie i indywidualnie przykłada się do każdej sesji. Dzięki temu wynoszę wartość po każdym spotkaniu. Mam konkretne zadania do przerobienia w domu i jasny cel przed sobą. Gorąco polecam, jeżeli ktoś chce optymalnie osiągać progres i nie stać w miejscu! :)

Arek - Trener

Świetna sesja, dużo szukania i pracy tylko z tym, co jest kluczowe i w czym nawet drobna zmiana przyniesie dużą korzyść. Świetne zadawanie pytań, uważne słuchanie i nie zwracanie uwagi na rzeczy mało istotne - sam konkret, to lubię. Dzięki godzinnej sesji udało mi się wypracować więcej pomysłów i nowych spojrzeń niż podczas samodzielnej, długiej pracy.

Bartek - Handlowiec

Gorąco polecam sesje coachingowe z Anetą. Z pełną świadomością mogę zarekomendować ją jako znakomitego specjalistę w swojej dziedzinie. W bardzo krótkim czasie potrafi uchwycić istotę problemu i przełożyć ją na konkretne działanie. Fakt, że to nie Aneta rozwiązuje nasze problemy ale pokazuje ścieżkę postępowania oraz kreuje kierunki w jakich powinniśmy podążać, czyni z niej osobę, której w pełni można zaufać. Sesje z udziałem Anety nie mają na celu wzbudzenia krótkotrwałego przyrostu pozytywnych emocji, które po kilku dniach opadają, lecz realizację długofalowej strategii, która pozwoliła w moim przypadku odnaleźć swoje pasje i realizować je w sposób dla mnie najwłaściwszy.

Monika - Nauczyciel

Pani Aneta to z pewnością coach godny polecenia! Według mnie jest profesjonalistką, w tym, co robi. Widać, że jej praca jest dla niej pasją. Posiada umiejętności interpersonalne . Już podczas pierwszej superwizji nawiązałyśmy świetny kontakt, tak jakbyśmy się znały od wielu lat. Pani Aneta potrafi słuchać, ale także zadawać sensowne, trafne pytania, które skłaniają do refleksji. Czułam, że jest autentycznie zainteresowana moim rozwojem zawodowym. Podczas indywidualnych superwizji uświadomiłam sobie własne mocne strony, swoje potrzeby. Pani Aneta wpłynęła na moją wewnętrzną motywację. Przyznam, że nawet nie wiem jak to zrobiła, ale... Znowu ,,zachciało'' mi się działać, rozwijać swoje zainteresowania. W końcu... zdecydowałam się podjąć nowy kierunek studiów, nad którym zastanawiałam się od pewnego czasu, ale wciąż się wahałam. Dzięki NIEJ jestem gotowa do zmian i z większym optymizmem patrzę w przyszłość. Dzięki :D

Kornelia - Student

Bardzo polecam Panią Anetę, jej indywidualne podejście do osób, wydobywanie z ludzi tego co najlepsze, motywacji i zachęty do zmian w dobrym kierunku :) Widać, że pasja i zaangażowanie są nieodłącznym elementem wykonywanej pracy.

Monika - Prawnik

Pełen profesjonalizm i fachowość. Pani Aneta przeprowadziła mnie przez proces ważnych zmian. Pomogła mi zidentyfikować moje cele, co wprowadziło mnie w intensywny rozwój zawodowy. Dzięki Niej, odkryłam w sobie pokłady wyższych możliwości. Nauczyłam się zarządzać czasem i swoimi zasobami oraz skutecznie komunikować się. Pani Aneta nauczyła mnie metod działania, które pozwalają osiągać zamierzone cele. Odkryła mój ukryty potencjał, dzięki czemu osiągam nowe rezultaty nie tylko w życiu osobistym, zawodowym, ale i biznesowym. Pani Aneta jest moim osobistym Coachem. Dzięki temu, że mamy ze sobą stały kontakt, czuwa pod moją ciągłą transformacją osobistą. Za to, Jej serdecznie dziękuję. Polecam.

Bartosz - Trener handlowy

Pani Aneta poprowadziła ze mną świetny coach, miła sympatyczna osoba posiadająca potężną wiedzę i doświadczenie. Niestety nie odrazu potrafiłem przystąpić do świadomej realizacji moich celów, mimo tego po 2 miesiącach od naszego spotkanie obudziłem się i zauważyłem że realizuje się to samoistnie. Bardzo Pani dziękuje i liczę na możliwość skorzystania z kolejnych coachingów. Polecam spotkanie i coach z panią Anetą.

Paweł Gniotowski

Sesje coachingowe z Anetą to prawdziwa przyjemność. Dzięki niej odzyskałem wiarę w swoje życie. Pomogłam mi na nowo wyznaczyć cele i wskazała drogę jak je osiągnąć. Było bardzo ciężko ale efekty są rewelacyjne. Gorąco polecam Anetę jako coacha.

Aneta - Przedsiębiorca

Bardzo polecam Panią Anetę! Po kliku spotkaniach odnalazłam nie tylko swoje cele zawodowe, ale również co najważniejsze siłę do ich osiągania. Przebywanie z tak mądrą osobą, która oddaje całe serce i zaangażowanie w pracę jest bardzo pokrzepiające i pouczające Swoją postawą także wiele uczy nas Pani Trener a zwłaszcza tego, że jeżeli robimy co kochamy to będziemy szczęśliwi. Daje to motywację i siłę do pokonywania słabości, którymi sami siebie ograniczamy w sięganiu po własne szczęście. Dziękuje i polecam Wszystkim takie spotkanie z Panią Anetką!

Jagoda - Instruktor fitness

Pierwszy raz brałam udział w sesji coachingowej, akurat u Pani Anety i jestem zachwycona: jej zadawaniem konkretnych pytań, wychwytywaniem najdrobniejszych informacji, formą prowadzonej sesji, ukierunkowaniem na jak najlepszą realizację celu, profesjonalizmem w interpretacji wyników testu dotyczącego kariery. Pragnę dodać, że Pani Aneta w pełni uszanowała moją sferę prywatną życia. Najistotniejsze jednak dla mnie było skupienie się na budowaniu pozytywnego wizerunku, wskazanie podstaw w dobrych relacjach międzyludzkich a przede wszystkim wybranie odpowiedniej ścieżki kariery zawodowej. Spotkanie zaliczam do najlepszych w moim życiu. Polecam każdemu!!! Życzę Pani Anecie wszystkiego najlepszego z całego serca i dziękuję gorąco za poświęcony czas.

Agnieszka - Z-ca Dyrektora ds Handlowych

Polecam Anetę tym, którzy potrzebują przyjaznego kopniaka aby wzruszyć swoje życie w posadach. Niech nie zmyli Was przyjemna, przyjacielska atmosfera ponieważ spotkania z Anetą to w gruncie rzeczy ciężka praca. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie dzięki którym czuję w sobie ogień. Aneto dziękuje. 13 listopada 2015

Izabela - Menager działu sprzedaży

Z pełnym przekonaniem rekomenduję Anetę. Jest kompetentna i niezwykle inspirująca, profesjonalna i godną zaufania oraz bardzo zaangażowana w swoją pracę. Polecam wszystkim, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu :) świetnie motywuje i buduje wiarę we własne siły. Jeśli ktoś szuka coacha, który wyzwoli w nim energię do działania to Aneta jest właściwą osobą !

Monika - specjalista ds. kontroli jakości

Bardzo dobry coach - pełen profesjonalizm, spokój i zrozumienie. Pani Aneta dzięki temu, że robi to co lubi jest niezwykle zaangażowana w pracę z klientem. Potrafi fantastycznie słuchać i zadawać odpowiednie pytania co otwiera okno możliwości. Potrafi tak poprowadzić rozmowę, by każdy był w stanie sam odpowiedzieć na pytania, określić swoje cele oraz drogi ich osiągnięcia. W czasie spotkań Aneta pomogła mi uświadomić sobie moje silne i słabe strony, sprecyzować moje cele i podjąć działania, które pozwoliły mi te cele osiągnąć. Zawsze świetnie przygotowana do sesji. Gorąco polecam.

Paulina - Właścicielka firmy

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie podczas rozmowy. Widać pasję do zawodu i duże przygotowanie do sesji. To spotkanie bardzo mi pomogło, pokazało mi wiele nowych rozwiązań, których wcześniej nie widziałam. Dzięki temu podjęłam nowe decyzje z których jestem zadowolona. Dziękuję i serdecznie polecam Anetę!

Michał - Student

Pani Aneta to bardzo dobry biznes coach, miła, sympatyczna i w pełni się angażuje w swoją prace i pomoc. Zawsze znajdzie czas, dobrze doradza klientom cennymi wskazówkami. Po prostu polecam, bo naprawdę warto!

 
Nadia - Student

Pełen profesjonalizm i wysokie kompetencje coach'ingowe w parze z biznesowym podejściem do samodoskonalenia. Pani Aneta jest miła, sympatyczna i w pełni angażuje się w swoją pracę oraz pomoc. Po prostu typ osobowości , która po krótkiej rozmowie sprawia wrażenie jak by się ją znało dużo wcześniej. Polecam każdemu kto potrzebuje wydobyć z siebie więcej pozytywnej energii i kreatywności!

Agnieszka - Uniwersytet Rzeszowski, wykładowca

Jestem pod wrażeniem elegancji połączonej z luzem, delikatnością, wrażliwością i poczuciem humoru. Sesja dała mi poczucie integralności i głębokiego zrozumienia mojego tematu... Aneta dotarła (i to bardzo szybko) do sedna sprawy. Kobieta ma to coś, wie jak to zrobić. Atmosfera sesji bardzo niezwykła. Polecam gorąco!!!

Marcin - właściciel firmy

Pani Aneta, uświadomiła mi głęboko ukryte marzenia, o których dawno temu zapomniałem. Marzenia te udało mi się połączyć w większą całość, która może stanowić dla mnie źródło utrzymania oraz spełnionego życia. Teraz trzeba przystąpić do realizacji moich marzeń :) Polecam tego coacha.

Justyna - Student

Gratulacje zaangażowania i zamiłowania do wykonywanej pracy! Chęci i gotowość do niesienia pomocy są dziś najważniejszymi wartościami jakie można otrzymać od drugiego człowieka. Dziękuję i serdecznie polecam Panią Anetę!

Olga - Prezes firmy

Niby wiesz i rozumiesz co trzeba zrobić żeby układało się lepiej w tym co robisz zawodowo, we własnych projektach, w planowaniu i osiągnięciu celów. Wiesz a nie robisz tego. Po warsztatach z Panią Aneta Michno dotyczącej asertywności, sytuacja się zmieniła, bo zmieniłam się ja. Mam wrażenie że teraz wszystko jest rozłożone we właściwych szufladach. Popatrzyłam na siebie z innej strony, odnalazłam nowe mocne strony. Nauczyłam się zadawać prawidłowe pytania. Odnalazłam algorytmy działania, które pomagają nie tylko w życiu zawodowym ale i w prywatnym. Dzięki sesjom z Panią Anetą przeszłam na nowy poziom. To było dla mnie zaskakujące nowe doświadczenie.

Bartosz - Menager

Niesamowity profesjonalizm! Pani Aneta to wyjątkowy coach oraz terapeutka o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Jest balsamem dla duszy, tak było w moim przypadku. Przede wszystkim stara się jak najlepiej zrozumieć i rozwiązać problem z jakim się do niej przychodzi. Z całego serca POLECAM Panią Anetę Michno, jest bardzo utalentowaną, skuteczną i przemiłą osoba, która zaraża ludzi swoja dobrą energią.