Marta Hander

Marta Hander - Business Coach, Team Coach, konsultant “Panoramy społecznej” dr Lukasa Derksa, w latach 2018 - 2019 Wicedyrektor ICF oddział Rzeszów, magister socjologii.

Cechy, które mnie wyróżniają, to zarówno ambicja, jak i pokora, potrafię ekstatycznie cieszyć się światem, jak i z opanowaniem podchodzić do zadania. Wrażliwość i odwaga, asertywność i empatia, zapał do działania i refleksyjność - są moimi sposobami obcowania ze światem.

Z pasji do wydobywania drzemiącego w ludziach potencjału ukończyłam Mistrzowską Szkołę Coachingu ze specjalizacją business coaching, kurs Komunikacji transformującej Richarda Bolstada oraz kurs Panoramy społecznej Lukasa Derksa. Jestem absolwentką Socjologii medycyny Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania oraz studiów podyplomowych na Politechnice Rzeszowskiej – Zarządzanie zasobami ludzkimi. Jestem także członkiem ICF Polska w trakcie akredytacji.

Pracuję również jako Image&Health Coach, wykorzystując metodę „Panorama społeczna” oraz moje 15 letnie doświadczenie z zakresu kardiologii i diabetologii i szeroko pojętego Marketingu. 

We wszystkich tych rolach staram się być człowiekiem otwartym na innych, słuchającym i wspierającym.

 

 

Łukasz Michalski

Jedną z podstawowych umiejętności, jest umiejętność budowania silnych trwałych relacji. Umiejętność ta determinuje twoje sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym. Jest również tym, co najczęściej wywołuje w tobie stres, który jest związany z błędami komunikacyjnymi w relacjach. Relacje z bliskimi, partnerami biznesowymi, podwładnymi, przełożonymi, czy współpracownikami są najtrudniejszą, a jednocześnie najpiękniejszą rzeczą w życiu. Wszystkie relacje z innymi osobami zawsze zaczynają się od tej najważniejszej relacji, czyli od relacji z sobą samym. To, w jaki sposób czujesz się sam ze sobą, jak bardzo jesteś wymagający, podejrzliwy czy krytyczny, oraz w jaki sposób traktujesz siebie samego wpływa na twoje bezpośrednie relacje z innymi. Nawet jeśli wydaje ci się inaczej, to jedno musisz sobie uświadomić- inni są tylko lustrem, w którym widzisz to, w jaki sposób zmagasz się sam ze sobą.

Jako Coach Relacji pomagam moim klientom dokonać głębokiego wglądu we własne ukryte Ja. Ja, które determinuje relacje ze sobą samym i innymi. Dzięki zrozumieniu i poznaniu siebie Twoje życie nabierze smaku, kolorów oraz dynamizmu. Dzięki Coachingowi Relacji Twój biznes zacznie rozwijać skrzydła, gdyż zrozumienie i wzmocnienie relacji z Twoimi współpracownikami spowoduje wzrost motywacji oraz zaangażowania w działalności Twojego przedsiębiorstwa.

Kilka słów o mnie: - Jestem certyfikowanym międzynarodowym coachem Noble Manhattan Coaching oraz International Institute of Coaching and Mentoring, - Od 2004 roku działam w sektorze B2B, - Od 2008 roku specjalizuje się w działaniach z zakresu rozwoju kompetencji miękkich, - Specjalista w zakresie Coachingu Relacji oraz Coachingu Związków, - Pracuję z klientami Indywidualnymi oraz Biznesowymi, - Coach grupowy i zespołu, - WSI-E Coaching i Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, - Coaching Podkarpacie, - Współtwórca programu rozwojowego "Zbuduj Relacje Ze Sobą" oraz Green For Grow.

Aneta Michno

Jestem certyfikowanym i akredytowanym coachem Noble Manhattan Coaching, Institute Coaching & Mentoring, od 04.19 - 04.2019 byłam dyrektorem oddziału ICF Rzeszów.  Należę do International Coach Federation. W trakcie akredytacji w ramach ICF. Coachem nie bywam, tylko jestem. Moją działalność opieram o moje wartości - poszanowanie godności drugiego człowieka, szacunek, otwartość i szczerość.

Ukończyłam Studia Zawodowe Coachingu w prestiżowym Instytucie Mukoid oraz Studia Zaawansowame Coachingu w tymże Instytucie.

Bezpośrednio pracuję z klientami w Warszawie i w Rzeszowie, gdzie dysponuję biurem.

Od ponad 4 lat rozwijam własny biznes coachingowy, który świadczy usługi coachingowe dla klientów indywidualnych oraz firm.

Przeprowadziłam ponad 1500 sesji coachingu indywidualnego, pracując metodą coachingu co-active i co-creative. Obie te metody są oparte na przekonaniu, że klient jest z natury kreatywny, zdolny, mądry, dobry i nie potrzebuje naprawiania czy pouczania oraz, że może „zdobyć to czego pragnie w realizacji swoich celów i dążeń, bez mówienia co i jak ma robić i bez robienia tego za niego”- (def. za CoachWise).

Jestem Coachem ICF i stosuję się do Kodeksu etycznego ICF.