Podkarpacka Konferencja Coachingu

Coaching jest metodą wsparcia, która dynamicznie rozwija się w Polsce i na świecie. Ma coraz więcej zastosowań w różnych dziedzinach życia człowieka, odpowiada na potrzeby społeczeństwa na tle dynamicznie rozwijającej się cywilizacji. Współczesny człowiek mierzy się z potrzebą szybkich zmian jak i z potrzebą umiejętnego reagowania na nie. Coaching jest zatem także narzędziem do wprowadzania i reagowania na zmianę tak aby dbać o kondycję jednostki, która generuje jakość. Dlatego też  systematycznie pojawiają się nowe coachingowe koncepcje, podejścia, narzędzia oraz obszary specjalizacji, które wspierają jednostkę jako podmiot jak i wpływają na jakość całego systemu. 
 
Podkarpacka Konferencja Coachingu w 2019 roku jest poświęcona różnym koncepcjom wsparcia biznesu oraz jednostki. Celem konferencji jest zaprezentowanie różnych obszarów zastosowania coachingu. 
 
 
 
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W WYDARZENIU W RZESZOWIE 14-15 CZERWCA 2019.
DLA PAŃSTWA ZAPLANOWALIŚMY KONFERENCJĘ POŁĄCZONĄ Z WARSZTATAMI, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ W HILTON GARDEN INN
 
Tegoroczna konferencja odbędzie się pod hasłem:
 
"Coaching narzędziem zmiany i wsparcia w biznesie", podczas której szczególną uwagę poświęcimy  zagadnieniom związanym z wyzwaniami stawianymi przez współczesny rynek przed liderami, menadżerami oraz jednostce w organizacji.  Zmieniający się świat utrudnia kierowanie ludźmi, osiąganie celów i wymaga transformacji całego podejścia do zarządzania ale i ... do siebie.
 
 

 

Konferencja ma charakter dwumodułowy i po wykładach zapraszamy na warsztaty.
Każdy z warsztatów wymaga zakupu osobnego biletu. Szczegóły na podstronach konferencji.

Bilety Warsztaty Prelegenci